Tasarlanmış VPN Performansı

VyprVPN'i geniş bant Internet bağlantıları için en yüksek seviyede hız ve güvenliği sağlamak üzere geliştirdik. Sunucular kendi mülkiyetimizde olup en yüksek hızda VPN hızları sağlamak için küresel bir ağ tarafımızca yönetilmektedir. En yüksek seviyede güvenliğe sahip VPN erişimi sunmak üzere eniyileştirilmiş kodları kendimiz yazmaktayız. Golden Frog, en yüksek seviyede uçtan uca güvenlik ve performans sağlamak üzere verilerinizi kendisi işleyen tek şirkettir.

 • Kodumuz

  Modern bir geniş bant bağlantısı için eniyileştirilmiş kodumuzu 100% kendimiz yazıyoruz.

 • Donanımımız

  Hızlı ve güvenilir bağlantılar vermek için VPN sunucu alt yapımızın 100%'üne sahibiz ve onu biz yönetiyoruz.

 • Ağımız

  Sürekli olarak küresel VPN ağımızı hız açısından en iyi duruma getiren on yılların deneyimine sahip kurum içi ağ mühendislerimiz mevcuttur.

Hız için Tasarlanmış Küresel Ağ

Dünya genelinde en yüksek VPN hızlarını sağlayabilmek için ağ mühendislerimiz küresel VPN ağımızı kurar ve yönetirler. North America, South America, Europe, Asia or Oceania'de olun veya olmayın Golden Frog'un ağı konumunuzdan en hızlı yayılmayı sağlamak için devamlı yönetiliyor.

Sınırsız, Sınırsız demektir

Diğer VPN sağlayıcılarının aksine biz sizi asla kısıtlamayız. Herhangi bir VyprVPN sunucusuna her zaman herhangi bir kısıtlama veya indirme limiti olmadan bağlanın. Sunucu konumları arasında herhangi ek bir ücret olmadan değişin. Sunucu kümemizde 200,000 + IP adresi ve 700+ sunucumuz mevcuttur, dolayısıyla bağlantılar her zaman mevcuttur.

 • Sınırsız Hız

  Kısıtlama yok. Asla.

 • Sınırsız Bant Genişliği

  Bant genişliği sınırlamaları veya indirme kotası yoktur

 • Sınırsız Sunucu Değiştirme

  Herhangi bir ek ücret söz konusu olmadan konumlar arasında geçiş yapın.