Pure VPN Tanıtım ;

Pure VPN , TAMAMINDAN TÜRKÇE FAYDALANABİLECEĞİNİZ EN GÜVENLİ VPN .
Ultra-hızlı 89 ülkelerde 300 VPN 77,000 İP purevpn.com

Öncelikle, bu firmadan bu hizmeti aldığınızda 1 üyelik ile 5 ayrı aletten (telefon, tablet, masa üstü, laptop, ultrabook), 5 farklı sistemden (android, windows, IOS, MAC, ROUTRS) 6 farklı tipte (protokolle) (PPTP, L2TP, SSTP, IKE, OPENVPN-UDP, OPENVPN-TPC) bağlantı kurmanızı sağlar.
Ayrıca birçok değişik seçenekte sunan pure VPN sunulan fiyat ve olanak seçeneklerine göre (fiyat/performans/özellik) EN İYİ SEÇİM lerden biridir.
Hem site hem de bilgisayarınızda kullanacağınız programda TÜRKÇE hizmet sunulur.
Hoş bu tür VPN programlarında Türkçe ara yüz olmaz ise olmaz değildir. Yani zaten kullanımı çok basit sadece seçimlerin yapılıp(sunucu yeri (ülke), bağlantı protokolü seçip BAĞLAN(Connect) demeniz yeterlidir.
"Bağlan" (Connect) derkende ve hazır yeri gelmişken bazı firmalarlar gözlenlediğimiz "bağlan" tıkladığınızda sunucuya bağlanmanız bazen 30-60 sn buluyor.
PURE VPN de gözlemlediğimiz sunucu konumu (ülke) ve ne tür protol seçerseniz seçin "BAĞLAN" tuşuna bastığınızda 5-10 sn içinde bağlantıyı sağlayabilirsiniz.Ki enin olun bu harika bir UNSUR. Özellikle devamlı sunucu ve IP değiştiren kişiler bunun değerini daha çok anlıyacaktır.Biz bunu günde 3-5 kere yapsak da bu bile 'kısa süre' olayının değerini anlatıyor .
Ülke Lokasyonu seçiminde,diğer bir değişle ÜLKE sunucusu seçiminde dikkat etmeniz gerekeken ise özellikle bir siteye (belli bir ülkeden izleyici kabul eden siteler vardır.Bunlar sadece belli ülkelerde yaşayan kişilere hizmet verir. Mesela İngilterede bir spor sitesi sadece İngilterede olan kullanıcılara hizmet ve görüntüleme sağlar. Bu koşulda japonya IP ile (yada Türkiyede yaşıyor ve Türkiye IP sine sahipseniz) o sitede görüntüleme yapamasınız.
Ancak bir VPN sağlayısına sahip iseniz ve bağlantı ülkenizi de İngiltere seçerek (Sunucu IP İngiltere yaparak) bu siteye erişim sağlayabilirsiniz) bağlanmıyacaksanız,YANİ rutin tüm sörflerinizde bulunduğunuz ülkeye en yakın ülke IP si almak PİNG süresini azaltıcağı için erişiminizde hızlı sonuçlar verecektir.
Örneklemek gerekir ise Türkiye de bir şehirde bu bağlatıyı sağlıyorsanız internet çıkışlarında çevre ülkelerdeki (Yunanistan,Bulgaristan,Gürcistan gibi komşular) Hindistanda ,Avusturalya,Amerikada ve hatta italya Almanya gibi kıta avrupası ülkelerinden daha iyi sonuçlar vericektir.
Her halukarda Okyanus ötesindeki sunucuları denemekten ise KITA Avrupasının dışına çıkmamakta fayda vardır.
KISACASI Bağlantı noktası seçimi konumuza en yakın en az yoğunluğa sahip ülke sunucularında en iyi sonuçlar verecektir.
Bunun içinde Alacağınız hizmette ne kadar çok konumdan bağlantı sağlanıyorsa o kadar iyidir ki PURE VPN bunun için de size 141 ülke 150 konum ve 500 den fazla çevrim içi VPN sunucusu sunar.
Diğer bir çok şeyi ve fiyat, kampanya, güvenlik vb. şeyleri ise aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca reklam, link ve resimlere tıklamak sizi siteye kolayca ulaştırır.
Önemli note : çoğu firma "SINIRSIZ ERİŞİM" diyor.
Şunu söyleyebilirim ki biz deneyimledik ve aylık 280GB kullandık her hangi bir sınır veya engellemeyle (hız düşmesi vb.) karşılaşmadık. ( Kusura bakmayın bir ayda 280 GB fazla kullanamadık )
Firma ; PureVPN 5th Floor, Gloucester Tower,
The Landmark, 15 Queens Road Central,
Hong Kong
adresine kayıtlıdır.


1 US$ = 5.64 TL

ŞİMDİ ALIM SIRASINDA " PURE100 " kodunu kullanarak %10 daha extra indirim kazanın
VE BİR YILLIK ALIMDA 49.95 US$ yerine 44.95 US$ ( 253.52 TL ) ödeyin.1 US$ = 5.64 TL
56.15TL/ay 23.49TL/ay 42.28TL/ay

56.15TL/ay 281.87TL/yıl 253.65TL/ay

*** En Ekonomik Seçim ***


Virtual Router YENİ ÖZELLİK ;
PureVPN şimdi Windows için «Sanal Router» özelliği sunmaktadır. Bu özellik sayesinde Windows tabanlı masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı sanal bir router haline getirebilir ve 10 cihazdan bağlantı kurabilirsiniz.

Bağlantı Özellikleri

PureVPN ile nasıl sorunsuz bağlantı deneyimi yaşayabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz:

Yazılım ve Uygulamalar

PureVPN Windows, Mac, iOS, Android ve Linux gibi belli başlı platformlar için sunduğu yazılım ve uygulamaların kodlarını kendi yazmaktadır.

20 den fazla Cihazla Uyumludur

PureVPN Consoles, SmartTV, Roku, Amazon fire, Chromecast, Routers, dizüstü ve masaüstü bilgisayarları ve akıllı cihazlarla uyumludur.

500+ Sunucular den 141 Ülkede

PureVPN in 141 Ülkede sunucuları bulunmaktadır. Bu sayede, nerede bulunur veya nereye giderseniz gidin, PureVPN sizi favori içeriğinize bağlayacaktır.

5 Çoklu giriş

PureVPN sağlanan 5 multi kaydı ile one single hesap. Bu nedenle, dizüstü bilgisayar, tabletler, mobil veya PC tüm cihazlarınızda gerçek özgürlüğü yaşayabilirsiniz.

Tüm Sunuculara 1 Pakette Erişim

Çevrimiçi özgürlüğün öncüsü olarak PureVPN kullanıcıları hangi paket planı seçmiş olurlarsa olsunlar ağdaki her sunucuya bağlanabilirler.

Sınırsız Sunucu Değiştirme

PureVPN kullanıcıları hangi paketi seçmiş olurlarsa olsunlar, bir sunucudan diğerine istedikleri kadar geçebilirler.

Sınırsız Veri Aktarımı

Band genişliği veya veri sınırlaması olmadığı için PureVPN kullanıcıları indirme, gezinme, yayın izleme veya paylaşma konularında istediklerini yapmakta özgürler.

Split Tunneling

PureVPN kullanıcıları hangi verileri VPN hangilerini ISP üzerinden göndereceklerini seçebilirler ve iki dünyanın da en iyisinin keyfini çıkarırlar.

%99 Çalışma Zamanı

PureVPN kendi sunucu ağına ve sistemi yöneten, ağa sunuculuk yapan ve %99.9 çalışma zamanına sahip olması için oldukça profesonel uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir.

24/7/365 Canlı Sohbet Desteği

Gece veya gündüz, yağmurlu veya güneşli; PureVPN in dostça destek sunan temsilcileri sorularınızı yanıtlamak ve VPN sorunlarınızı çözmek için DAİMA hazırdırlar.

Güvenliği & Gizlilik Özellikler

Kapsamlı internet özgürlüğüne sahip olmak demek korsan saldırıları, casusluk ve kimlik hırsızlığı saldırılarına karşı gerçek bir gönül rahatlığına sahip olmak demektir.

Verilerinizde 3. taraflar dahil olmaz

PureVPN kendi yönettiği bir ağa sahiptir. Verileriniz sadece PureVPN tarafından işlenir, üçüncü taraflardan herhangi bir müdahale veya sızma olmaz.

256-bit Veri Şifreleme

PureVPN kullanıcıların verilerinin yanlış ellere geçmesini önlemek için en üst düzey askeri düzey 256 bit şifreleme kullanır.

Çoklu Protokoller

PureVPN farklı cihazlar için aralarında OpenVPN, L2TP/IPSec, PPTP, SSTP, and IKEv2 ın da bulunduğu en son güvenlik ve bağlantı protokollerini sunmaktadır.

OpenVPN

PureVPN in ağı OpenVPN protokolünü de desteklemektedir. Bu protokol Çin gibi ülkelerde uygulanan güvenlik duvarlarını da bypas eder.

Otomatik Protokol seçimi

PureVPN yazılım ve uygulamaları teknolojiye aşina olmayan kullanıcılar için Otomatik Protokol Seçme özelliği yüklü olarak sunulmaktadır.

Kablosuz Ağ Bağlantısı Güvenliği

PureVPN in güvenli VPN hizmetini herhangi bir kablosuz ağ bağlantısında kullanırken, korsanlara ve bilgi hırsızlarına karşı %100 güvendesiniz.

Özel IP

PureVPN çevrimiçi şöhretleri üzerinde tam kontrol, güvenlik ve gizlilik isteyen insanlar için özel IP eklentisi sunmaktadır.

den fazla 80,000+ IPs

PureVPN kullanıcılarına nerede olurlarsa olsunlar coğrafi olarak kısıtlanmış her türlü içeriğe erişebilmelerini sağlamak için 80,000+ IPs den fazla ye sahiptir.

Internet Acil Kapatma

PureVPN Internet Acil Kapatma özelliği kimliğinizin ifşa olmamasını sağlayan ve gizlilik ve anonimliğinizi sürdüren bir arıza emniyeti sistemidir.

NAT Güvenlik Duvarı

PureVPN in NAT Güvenlik Duvarı eklentisi kullanıcılara ilave bir güvenlik katmanı sağlar. NAT Güvenlik Duvarı kullanıcının cihazının korsan hırsızlar tarafından istismar edilmesini önler.

Güvenli Tarayıcı

PureVPN in Gizli VPN tarayıcısı internet kullanıcılarına mevcut bağlantı hızları ne olursa olsun 20Mbps hız desteği sağlar.

DDoS Koruma

PureVPN en gelişmiş DDOS saldırılarını bertaraf etme kabiliyetine sahiptir ve kullanıcılarına en yüksek korumayı sağlamayı garanti etmektedir.

Eğlence Özellikleri

İster bir film, TV Şovu veya spor olayı olsun, istediğiniz ülkeden PureVPN sayesinde çevrimiçi izleyebilirsiniz.

SmartDNS

PureVPN SmartDNS hizmeti 230 dan fazla kanalın şifresini çözer ve çok hızlı yayın izleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

Akıllı Hedef Seçimi

PureVPN in uygulamaları Akıllı Hedef Seçimi öğiyle yüklü olarak gelir ve kullanıcılarının favori içeriklerini daha kolay izlemelerini sağlar.

Özel Kesintisiz Yayın

PureVPN in Özel Kesintisiz Yayın eklentisi yayın hızını 20Mbps ye kadar arttırır. Üstelik bunu kullanıcının internet hızı ne olursa olsun başarır.

En Hızlı VPN Hizmeti

PureVPN her zaman ve her yerde en hızlı VPN deneyimi için 500+ Sunucular oluşan kendi dinamik ağına sahiptir.

ISP Yavaşlatmasını bertaraf eder

PureVPN sunucu değiştirme konusunda herhangi bir sınır uygulamaz. Kullanıcılarını anonimleştirir ve ISP lerinin internet hızlarını kesmesini önler.

PureVPN Sunucu Konumları

Dünya çapında en yüksek güvenlik seviyesi ve VPN hızı garanti edilir.

Tün Sunuculara Tek Paketlik Planlarda Erişim

141 Tüm Ülkeler
180 Dünya çapında konumlar
500+ Çevrimiçi VPN Sunucuları

KUZEY AMERİKA

150 Sunucu

ÜLKE / ŞEHİR
SUNUCULAR
 • ABD - Phoenix, AR
  06
 • ABD - Los Angeles, CA
  10
 • ABD - San Francisco, CA
  06
 • ABD - Miami, FL
  04
 • ABD - Tempa, FL
  04
 • ABD - Atlanta, GA
  09
 • ABD - Chicago, IL
  08
 • ABD - New Jersey, NJ
  06
 • ABD - New York, NY
  15
 • ABD - Ohios, OH
  04
 • ABD - Houston, TX
  06
 • ABD - Dallas, TX
  04
 • ABD - Ashburn, VA
  04
 • ABD - Seattle, WA
  04
 • Kanada - Montreal
  08
 • Kanada - Quebec
  06
 • Kanada - Vancouver
  06
 • Bahamalar - Ücretsiz
  02
 • Jamaika - Kingston
  02
 • Meksika - Jalisco
  06
 • Guatemala - Guatemala City
  02
 • El Salvador - San Savador
  02
 • Honduras - Tegucigalpa
  02
 • Nicaragua – Managua
  02
 • Trinidad and Tobago - Port of Spain
  02
 • Grenada - St. George's
  02
 • Dominica – Roseau
  02
 • Barbados – Bridgetown
  02
 • St Lucia – Castries
  02
 • Dominican Republic - Santo Domingo
  02
 • Haiti - Port au prince
  02
 • Turks and Caicos Island - Balfour Town
  02
 • Cayman Islands - George Town
  02
 • Bermuda – Hamilton
  02
 • Montserrat - Plymouth
  02

ORTA AMERİKA

08 Sunucu

ÜLKE / ŞEHİR
SUNUCULAR
 • Belize - Belmopan
  02
 • Kosta Rika - San José
  02

GÜNEY AMERİKA

26 Sunucu

ÜLKE / ŞEHİR
SUNUCULAR
 • Arjantin - Buenos Aires
  04
 • Brezilya - Sao Paulo
  06
 • Şili - Santiago
  02
 • Kolombiya - Barranquilla
  02
 • Ekvator - Quito
  02
 • Peru - Lima
  02
 • Bolivia – Sucre
  02
 • Paraguay – Asuncion
  02
 • Suriname – Paramaribo
  02

Avrupa

249 Sunucu

ÜLKE / ŞEHİR
SUNUCULAR
 • İngiltere - Maidenhead
  12
 • İngiltere - Londra
  32
 • İngiltere - Leicester
  06
 • İngiltere - Gosport
  06
 • İngiltere - Manchester
  06
 • Arnavutluk - Tiran
  02
 • Avusturya - Wien, Viyana
  02
 • Belçika - Brüksel
  02
 • Bulgaristan - Sofya
  02
 • Hırvatistan - Hırvatistan
  02
 • Kıbrıs - Lefkoşa
  02
 • Çek Cumhuriyeti - Brno
  02
 • Danimarka - Kopenhag
  02
 • Estonya - Tallin
  02
 • Finlandiya - Espoo
  02
 • Fransa - Paris
  08
 • Fransa - Roubaix
  06
 • Almanya - Munich
  18
 • Almanya - Berlin
  18
 • Almanya - Essen
  06
 • Yunanistan - Thessaloniki
  06
 • Macaristan - Budapeşte
  02
 • İzlanda - Reykavik
  02
 • İrlanda - Dublin
  06
 • İtalya - Milano
  08
 • İtalya - Porcia
  08
 • Letonya - Riga
  02
 • Lihtenştayn - Vaduz
  02
 • Litvanya - Vilnius
  02
 • üksemburg - Lüksemburg
  08
 • Malta - Sliema
  02
 • Karadağ - Podgorica
  02
 • Hollanda - Amsterdam
  15
 • Norveç - Oslo
  04
 • Polonya - Varşova
  02
 • Portekiz - Lizbon
  02
 • Romanya - Bükreş
  04
 • Rusya - Moskova
  08
 • Sırbistan - Belgrad
  02
 • Slovakya - Bratislava
  02
 • Slovenya - Lubiyana
  02
 • İspanya - Madrid
  06
 • İsveç - Stokholm
  08
 • İsviçre - Zürih
  04
 • İsviçre - Hunenberg
  04
 • Türkiye - İstanbul
  02
 • Türkiye - Ankara
  02

OKYANUSYA

34 Sunucu

ÜLKE / ŞEHİR
SUNUCULAR
 • Avustralya - Sydney
  08
 • Avustralya - Melbourne
  08
 • Avustralya - Perth
  08
 • Yeni Zelanda - Wellington
  04
 • Yeni Zelanda - Auckland
  04

Asya

80 Sunucu

ÜLKE / ŞEHİR
SUNUCULAR
 • Azerbaycan - Bakü
  02
 • Bangladesh - Dhaka
  02
 • Bahreyn - Manama
  02
 • Brunei - Brunei
  02
 • Kamboçya - Phnom Penh
  02
 • Çin - Guangdong
  04
 • Çin - Şangay
  02
 • Gürcistan - Tiflis
  02
 • Hong Kong - Hong Kong
  08
 • Hindistan - Delhi
  02
 • Endonezya - Cakarta
  02
 • Japonya - Tokyo
  02
 • Kazakhstan - Almaty
  02
 • Ürdün - Amman
  02
 • Güney Kore - Seul
  06
 • Malezya - Kuala Lumpur
  06
 • Malezya - Johor Bahru
  04
 • Oman - Salalah
  02
 • Mongolia - Ulaanbaatar
  02
 • Pakistan - Islamabad
  02
 • Filipinler - Manila
  02
 • Katar - Doha
  02
 • Suudi Arabistan - Cidde
  02
 • Singapur - Singapur
  08
 • Sri Lanka - Colombo
  02
 • Tajikistan - Dushanbe
  02
 • Tayvan - Taipei
  04
 • Tayland - Bangkok
  04
 • Turkmenistan - Ahal
  02
 • BAE - Dubai
  04
 • Uzbekistan - Toshkent Shahri
  02
 • Vietnam - Hanoi
  02

Afrika

36 Sunucu

ÜLKE / ŞEHİR
SUNUCULAR
 • Mısır - Kahire
  02
 • Etiyopya - Addis Ababa
  02
 • Gana - Kumasi
  02
 • Kyrgyzstan - Bishkek
  02
 • Madagascar - Antananarivo
  02
 • Mauritania - Nouakchott
  02
 • Kenya - Mombasa
  02
 • Niger - Niamey
  02
 • Morityus - Port Louis
  02
 • Senegal - Dakar
  02
 • Nijerya - Suleja
  02
 • Tanzania - Dar es Salaam
  02
 • Tunisia - Tunis
  02
 • Seyşeller - Victoria
  02
 • Güney Afrika - Gauteng
  02
 • Cape Verde - Praia
  02

İstediğiniz konuma bağlanın ve bırakın uygulamamız arkaplanda harikalar yaratsın.

PureVPN is also compatible with routers, gaming consoles, BoxeeBox, Roku, Apple TV, Android TV and 20+ other OS and devices.

copyright © 2015-2016 | vpnkullan.com
ıddalıyım Tahminci Maç Tahmin At Yarışı Bahis Türk Garanti Tahmin Futbol Tahmin Bahis Firmaları Live Canlı Casino 21 Blakjack Turko Rulet Turko Bedava Casino Oyna Bedava Casino Oyun Poker Türk Noxir Network - Ağ Hizmetleri
Türkçe güvenli VPN Ultra-hızlı 161 ülkelerde 276 VPN 108,088 İP rulet oyna bedava rulet oyna poker oyna bedava poker oyna slot oyna bedava slot oyna 21 oyna bedava 21 oyna blackjack oyna bedava blackjack oyna rulet oyna bedava rulet oyna poker oyna bedava poker oyna slot oyna bedava slot oyna 21 oyna bedava 21 oyna blackjack oyna bedava blackjack oyna bedava casino oyna bedava casino oyun casino oyna casino oyun gazino oyna gazino oyun rulet oyna bedava rulet oyna poker oyna bedava poker oyna slot oyna bedava slot oyna 21 oyna bedava 21 oyna blackjack oyna bedava blackjack oyna bedava casino oyna bedava casino oyun casino oyna casino oyun gazino oyna gazino oyun

Online özgürlük
En popüler VPN servisimizi kullanarak tüm online gizliliğinizi koruyun ve dünyanın farklı yerlerindeki erişimi engellenen içeriklere ulaşın
En iyi küresel ağ
161 ülkedeki sunucuları kullanarak yurtdışı web erişim blokları yok olur.
805 dünyanın her köşedeki 161 ülkelerde 276 VPN sunucularımız vardır. 108,088 daha fazla IP adresi
Ultra-hızlı bağlantı
Diğer VPN servisleri Internet bağlantınızı çok yavaşlatabilir. Bizim servislerimiz ise tam aksine internet bağlantınızı hızlandırır.

Kolay yazılım kullanımı
Sadece indirin, dünyanın dört bir yanındaki yerler arasından sanal konumunuzu seçin ve güvenli şifrelemenin keyfini çıkarmaya başlayın.
Çoklu cihazlar
Diğer VPN servislerinin aksine bizim servislerimizi mobil telefonlar, tabletler ve oyun konsolları da dâhil olmak aynı anda bir çok cihaz üzerinden kullanabilirsiniz.
7/24 müşteri desteği