Buy VPN

Private Internet Access (PİA) Tanıtım ;

Türkçe de hizmet veren site ;
London Trust Media, Inc. adıyla P.O Box 46861 Los Angeles, CA 90046 yer alır.
Sitesi gerçekten en tatmin edici Türkçe içeriğe sahiptir.İstediğiniz ve sorularınıza cevap bulabileceniz tüm Türkçe içeriğe sahipsiniz
Private Internet Access, birkaç gizlilik ve güvenlik katmanı oluşturarak internetteki güvenliğinizi sağlayan, güvenli ve şifreli VPN tünelleri konusunda uzmanlaşmış, sektörünün lideri bir VPN Hizmeti sağlayıcısıdır.
VPN Hizmetimiz, 24+ ülke ve 35+ bölgedeki VPN Tüneli erişimi ile dünya çapındaki birden fazla ağ geçidi tarafından desteklenmektedir.
Site Hiçbir tür ve hiçbir zaman dönemine ait sistem günlüğünü desteklemiyor.
Merkezimiz ABD'de bulunmaktadır. VPN Gizlilik hizmetleri ABD'de bulunmak zorunda değildir, ancak ABD zorunlu veri tutma politikasına sahip olmayan birkaç ülkeden biri olduğu için bu ülkeyi tercih ettik. AB ülkeleri, her ne kadar bazıları bunu inkâr etse de, sistem günlüğü tutma zorunluluğuna sahiptir.
Bir (1) hesaptan eş zamanlı olarak beş (5) cihaz bağlantısı kurabilirsiniz. Private Internet Access'i internet bağlantısı olan her yerde kullanabilirsiniz.
Kullanım ve/veya bant genişliği tüketimi konularında herhangi bir kısıtlama veya sınırlama yoktur.VPN hizmetimiz ile tüm ülkeler/geçitler arasında istediğiniz kadar geçiş yapabilirsiniz.
OpenVPN, PPTP ve IPSEC/L2TP kullanılan protokollerdir.Ödeme seçenekleri ;

pia fiyat

İnternet bağlantınız kısacası aşşağıdaki şekilde olacaktır ;

pia fiyat pia fiyat
Buy VPN
pia fiyat
Buy VPN
pia fiyat
KAFANIZ RAHAT Ayda sadece $3.33 'dan başlayan fiyatlarla*

Private Internet Access VPN tünellemesi kullanarak ileri seviye gizlilik korumasına sahip en gelişmiş çok katmanlı güvenlik hizmetini sunar. Her bir katman hakkında bilgi almak için, lütfen sağ sütunda bulunan Güvenlik Katmanları'na tıklayın.

Hizmetlerimiz, sıfırdan bilgisayarınızda ya da akıllı telefonunuzda önceden bulunan yerleşik teknolojiyi kullanarak çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu hizmetler TCP/IP arabirimi seviyesinde çalışır, yani sadece internet tarayıcınız değil, tüm uygulamalarınız güvence altına alınır.

Kurulum gerektirmeyen anında erişim!

For a complete setup guide,
lütfen müşteri desteği bölümümüzü ziyaret edin


IP gizleme hizmetimiz, isimsiz IP adreslerimizden biriyle gerçek IP adresinizi maskeleyerek web sitelerinin ve internet hizmetlerinin internet tarama alışkanlıklarınızı takip etmesine, ne aradığınızı izlemesine ve coğrafi konumunuzu keşfetmesine etkili şekilde engel olur.

Güvenlik katmanımıza güvenli bir bağlantı kurduktan sonra, size konumunuzu farklı bir konumla değiştirecek yeni bir ABD tabanlı IP adresi verilecektir.


Birkaç kullanımı kolay ve rahatlıkla edinilebilen yazılım1paketleri, istenmeyen mesaj gönderenlerin ve suçluların mevcut verilerinizi elde etmesine imkân vermektedir ve bu yazılımların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Güvenli bağlantıları gasp etmek ve bu bağlantılardan veri çalmak git gide daha kolay hale gelmektedir. İnternete herkese açık kablosuz ağ noktalarından, paylaşımlı internet yönlendiricilerinden ve hatta kendi hizmet sağlayıcınızdan bağlandığınızda verileriniz, dosyalarınız ve gizliliğiniz riske girebilir.

Hizmetimiz, kriptoyla korunan Blowfish CBC algoritması tabanlı yüksek sınıf şifreleme kullanmaktadır. Bu, OpenVPN protokolüyle birleşimde kullanılır ve veri iletimlerinizi güvence altına alabilir.

En gelişmiş seviyedeki bu teknolojiler, en yüksek risk seviyesi altında çalışan kurumların kullandığı yüksek seviye kirptografik formüllere dayanmaktadır. İçiniz rahat olsun; Private Internet Access ile güvenlik seviyesi en düşük ve en tehlikeli kablosuz erişim alanları ve ağlarda bile emniyette ve güvendesiniz.

IPSec/L2TP, PPTP ve SOCKS5 teknolojilerini de sağlamaktayız.

1 Firesheep, Ethereal, kismet ve wireshark, veri hırsızlarının potansiyel olarak hesaplarınıza, resimlerinize, mesajlarınıza ve diğer bir çok şeye yetkisiz erişmesine imkânı tanıyan ve kolayca erişilebilen birkaç ücretsiz uygulamadan sadece birkaçıdır.

Netfilter Project'in uygulamasının gelişmiş güvenlik duvarı ve filtreleme kapasitelerinin birlikte kullanımı ile bilgisayarınız ya da akıllı telefonunuz hiçbir zaman istenmeyen bağlantılara maruz kalmayacaktır. Bu sunucu düzeyli filtreleme yazılımı, en yüksek performansı sağlamaktadır ve tüm ağ ihlallerini engeller.

Ağ ve sunucu düzeyi koruma duvarımız ile, internete sadece kendi oluşturduğunuz geçitlerden ulaşılabilir. Yabancıların içeri girmesine izin vermeyin.


Kimliğiniz sizi riske sokuyorsa, internette isimsiz gezinmek ve forumlarda isimsiz gönderim yapmak sizin için son derece önemlidir. İfşa olmaktan kaçının.

Ayrıca internette isimsiz dolaşmak, verilerinizi ve kimliğinizi gizli tutarak veri madenciliğini önler. Web sitelerinin net resimlerinizi çekebildiği ve herkese açık bilgileri kullanarak hangi siteleri ziyaret ettiğinizi öğrenebildiği günümüz dönemde gizlilik çok önemli bir konudur


VPN hizmetlerimiz, internetin tamamına kısıtlanmamış ve sansürlenmemiş şekilde erişebilmenizi sağlar. ISP veya güvenlik duvarınızın oluşturduğu katı sansürlemeler sizi engelliyorsa, bu hizmet bir ABD tabanlı IP adresi ile sansürlemeleri ve güvenlik duvarını es geçerek size etkili bir kısıtsız erişim imkânı sunacak. Ayrıca, İsviçre ağ geçitlerimiz mümkün olan en güçlü gizlilik seviyelerini sağlamaktadır.

Bunların haricinde; Voice over IP, P2P ve diğer çeşitli yazılım uygulamaları dâhil olmak üzere ISP'niz tarafından engellenen tüm yazılımların engeli ve kısıtlaması sistemimizde kalkmış olacaktır. BBC iPlayer, Demand5, Youtube ve Facebook dâhil olmak üzere, en sevdiğiniz internet ve video sitelerine de tam erişim imkânı sunmaktayız.

hip olmak masraflı bir iştir. O halde, sunucularını ücretsiz kullandıranlar bu masrafı nasıl karşılıyor dersiniz?

Bant Genişliğini Satmak

Bazı VPN hizmeti sağlayıcılarına bağlandığınızda, diğerlerine bant genişliği sunmak için sizin bilgisayarınız kullanılır. Bant genişliğiniz ve işlemcileriniz başkası tarafından kullanıldığı için makineniz yavaşlar. Ayrıca, birisi bilgisayarınızı kötü amaçlı olarak kullanıyorsa, görüntülenen içeriklerle ilgili yasal açıdan sorumlu tutulabilirsiniz.


Veri Kaydı Tutulur

Bazı şirketler internetteki gezintiniz, uygulama kullanımınız, internette satın aldığınız şeyler vb. ile ilgili veri kayıtları tutacak ve bunları ya kendi yararlarına ya da reklam amaçlı olarak kullanacaktır.


Reklam Gösterilir

Bazı sağlayıcılar VPN kodunu değiştirerek reklam gösterir. Aynı şekilde, internet kullanımınız izlenerek tarama bilgilerinize özel reklamlar gösterilir. Ancak, bazen bu kod zararlı yazılıma çok yaklaşabilir ve tam kapsamlı bir temizlik yapmadan bilgisayarınızdan kaldırması güç olabilir.


Yaptıklarınız Takip Edilir

Kötü amaçlı şirketler ücretsiz VPN gibi görünerek tüm yaptıklarınızı takip edebilirler. Yüksek ihtimalle de kullanıcı hesaplarınıza, banka bilgilerinize vb. erişebilirler

Private Internet Access ile şunları elde edeceksiniz:

Ödüllü VPN Yazılımı

3114+ Sunucu

365 gün 24 saat müşteri desteği

Asla Günlük Kaydı Tutulmaz

5'e kadar cihaz aynı anda bağlanabilir

Sınırsız Bant Genişliği

24 Ülkede 35 Bölge

Süratli VPN Gigabit Bağlantı Noktası Hızlarıyla Güvenilir Hizmet

Özelleştirilmiş VPN Yazılımı

Anında Etkinleştirme

ABD Tabanlı İşbirliği

En İyi VPN Tüneli Kalitesi ve Güvenirliği

7 gün boyunca para iadesi garanti
Save
28%*

3 ay

Save
64%*
EN İYİ FİYAT

İki Yıllık

Save
52%*

Yıllık

* any discounts reflect a reduction based on the current monthly service pricing at $6.95 per month

VPN Features

  • VPN Service Güvenli VPN Hesabı
  • Best VPN Service Şifrelenmiş WiFi
  • US VPN Tunnel P2P ve VoIP desteği
  • Best VPN Tunnel PPTP, OpenVPN ve L2TP/IPSec
  • Best VPN Tunnel Aynı anda 5 makine


  • VPN Service Çoklu VPN Ağ Geçitleri
  • Best VPN Service Sınırsız Bant Genişliği
  • US VPN Tunnel SOCKS5 Proxy Dahil
  • Best VPN Tunnel Trafik günlüğü yok
  • Best VPN Tunnel Anında Kurulum

24 Ülkede 3114+ Sunucu

Amerika Birleşik DevletleriBirleşik KrallıkKanadaAvustralyaYeni ZelandaHollandaİsveçNorveçDanimarkaİsviçreFransaAlmanyaİrlandaİtalyaRusya FederasyonuRomanyaTürkiyeHong KongSingapurJaponyaİsrailMeksikaBrezilyaHindistan

Özel İnternet Bağlantısı hediye kartınızı paraya çevirerek kullanın

Herhangi bir marka hediye kartı ile gizli şekilde ödeyin Tam gizli • Anlık Erişim • %100Güvenli

Starbucks Target, Macy's, Walmart ve yüzlerce; diğer hediye kartları kabul edilir

Hızlandırma

Gigabit Gateways tarafından güçlendirilen, sınırsız bant genişliğine sahip ve birinci sınıf VPN Tünel Ağı

VPN Tünel Ağı

Hızlandırma

Gigabit Gateways tarafından güçlendirilen, sınırsız bant genişliğine sahip ve birinci sınıf VPN Tünel Ağı


Misyonumuz

Size bir yandan en sağlam ve en hızlı VPN ağını sağlarken diğer yandan da en yüksek standartlarda gizlilik seviyesi sunmayı vaat ediyoruz. Vaatlerimize daima sadık kalırız. Ayrıca, müşteri desteğinin de aynı derecede önemli olması gerektiğini düşünüyoruz.


Private Internet Access çevreye de önem veriyor. Dünya Günü Ağı'nın (Earth Day Network) küresel sponsoru olmanın yanı sıra, EDN'nin "Yeryüzü Örtüsü Projesi" (Canopy Project) ile ağımızdaki her sunucu için 1 ağaç dikmeye ant içtik. Mevcut sunucularımız göz önüne alındığında, bu 3,114 ağaç ediyor ve düzenli olarak yenileri ekleniyor.Lider VPN Hizmeti sağlayıcısı Private Internet Access'e hoş geldiniz


Ana Bilgisayar Adı Konum Sunucular Bant Genişliği Hız Testi
us-california.privateinternetaccess.com ABD Kaliforniya 220 220000 Mbps Hız Testi
us-east.privateinternetaccess.com ABD Doğu 427 427000 Mbps Hız Testi
us-midwest.privateinternetaccess.com ABD Orta Batı 304 304000 Mbps Hız Testi
us-texas.privateinternetaccess.com ABD Texas 194 194000 Mbps Hız Testi
us-florida.privateinternetaccess.com ABD Florida 79 79000 Mbps Hız Testi
us-seattle.privateinternetaccess.com ABD Seattle 105 105000 Mbps Hız Testi
us-west.privateinternetaccess.com ABD Batı 85 85000 Mbps Hız Testi
us-siliconvalley.privateinternetaccess.com ABD Silikon Vadisi 132 132000 Mbps Hız Testi
us-newyorkcity.privateinternetaccess.com US New York City 100 100000 Mbps Hız Testi

24 ülkedeki 35 konumda 3114 sunucuHEMEN KATILIN ve Private Internet Access™ VPN'ye erişinVeri Merkezi Ortakları

Sürekli olarak genişlediğimiz için daima veri merkezi ortakları aramaktayız. Veri merkezi ortakları en az 3. Kademe olanaklara ve birincil yönlendirme/transit için 1. Kademe bant genişliğine (en az 3 farklı sağlayıcı) sahip olmalıdır. Ayrıca veri merkezinin gizlilik hususuna uyması zorunludur.


Sisteminiz bu özelliklere uyuyorsa, lütfen businessdev@privateinternetaccess.com adresinden bizimle iletişime geçin.


Buy VPN
copyright © 2015-2016 | vpnkullan.com
ıddalıyım Tahminci Maç Tahmin At Yarışı Bahis Türk Garanti Tahmin Futbol Tahmin Bahis Firmaları Live Canlı Casino 21 Blakjack Turko Rulet Turko Bedava Casino Oyna Bedava Casino Oyun Poker Türk Noxir Network - Ağ Hizmetleri
Türkçe güvenli VPN Ultra-hızlı 161 ülkelerde 276 VPN 108,088 İP rulet oyna bedava rulet oyna poker oyna bedava poker oyna slot oyna bedava slot oyna 21 oyna bedava 21 oyna blackjack oyna bedava blackjack oyna rulet oyna bedava rulet oyna poker oyna bedava poker oyna slot oyna bedava slot oyna 21 oyna bedava 21 oyna blackjack oyna bedava blackjack oyna bedava casino oyna bedava casino oyun casino oyna casino oyun gazino oyna gazino oyun rulet oyna bedava rulet oyna poker oyna bedava poker oyna slot oyna bedava slot oyna 21 oyna bedava 21 oyna blackjack oyna bedava blackjack oyna bedava casino oyna bedava casino oyun casino oyna casino oyun gazino oyna gazino oyun

Online özgürlük
En popüler VPN servisimizi kullanarak tüm online gizliliğinizi koruyun ve dünyanın farklı yerlerindeki erişimi engellenen içeriklere ulaşın
En iyi küresel ağ
161 ülkedeki sunucuları kullanarak yurtdışı web erişim blokları yok olur.
805 dünyanın her köşedeki 161 ülkelerde 276 VPN sunucularımız vardır. 108,088 daha fazla IP adresi
Ultra-hızlı bağlantı
Diğer VPN servisleri Internet bağlantınızı çok yavaşlatabilir. Bizim servislerimiz ise tam aksine internet bağlantınızı hızlandırır.

Kolay yazılım kullanımı
Sadece indirin, dünyanın dört bir yanındaki yerler arasından sanal konumunuzu seçin ve güvenli şifrelemenin keyfini çıkarmaya başlayın.
Çoklu cihazlar
Diğer VPN servislerinin aksine bizim servislerimizi mobil telefonlar, tabletler ve oyun konsolları da dâhil olmak aynı anda bir çok cihaz üzerinden kullanabilirsiniz.
7/24 müşteri desteği